X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Vali Türker Nusaybin’den Gelen Öğrencilerle Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Vali Türker Nusaybin’den Gelen Öğrencilerle Bir Araya Geldi

  • Giriş Tarihi: 14.4.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 14.4.2015 14:24
ANTALYA VALİSİ MUAMMER, KAYMAKAMLIK TARAFINDAN DÜZENLENEN KİTAP OKUMA YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN NUSAYBİNLİ ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ İLE UYGULAMA OTELİ’NDE BİR ARAYA GELDİ.
Vali Türker Nusaybin’den Gelen Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Valisi Muammer, Kaymakamlık tarafından düzenlenen kitap okuma yarışmasında dereceye giren Nusaybinli ortaokul öğrencileri ile Uygulama Oteli’nde bir araya geldi.
Kentin tarihi ve turistik mekanlarını gezmek ve TRT 23 Nisan Uluslararası Çocuk Şenliği’ne katılmak üzere Antalya’ya getirilen 40 öğrenci ile Uygulama Oteli’nde bir araya gelen Antalya Valisi Muammer Türker, okumanın önemine değinerek öğrencileri tebrik etti.
Öğrencileri kitap okuyarak böyle bir ödülü kazanmalarından dolayı kutlayan Vali Türker, "Teknolojiyi sonuna kadar kullanın ama esiri olmayın. Kitap okumaktan asla vazgeçmeyin" tavsiyesinde bulundu. Antalya hakkında bilgiler aktardığı öğrencilere hediyeler veren Vali Muammer Türker, öğrencilerle birlikte fotoğraf çektirdi.
Vali Türker, projeye destek veren 20. Dönem Konya Milletvekili Abdullah Gencer’e EXPO 2016’nın sembol çiçeği şakayık hediye etti. Abdullah Gencer de, Vali Türker’e teşekkür ederek çift başlı kartal figürünün bulunduğu çini takdim etti.