X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Cumhuriyet Savcısı Ülker, Mezun Olduğu Okulda Kariyer Günlerine Katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Cumhuriyet Savcısı Ülker, Mezun Olduğu Okulda Kariyer Günlerine Katıldı

  • Giriş Tarihi: 16.4.2015 18:58 Güncelleme Tarihi: 17.4.2015 00:39
2008 YILINDA KORKUTELİ HACI ETHEM ŞERİFE KAVUKÇU ANADOLU LİSESİNDEN MEZUN OLAN CUMHURİYET SAVCISI MUHSİN ÜLKER, 7 YIL SONRA OKULDA DÜZENLENEN KARİYER GÜNLERİNE KATILDI
Cumhuriyet Savcısı Ülker, Mezun Olduğu Okulda Kariyer Günlerine Katıldı

2008 yılında Korkuteli Hacı Ethem Şerife Kavukçu Anadolu Lisesinden mezun olan Cumhuriyet Savcısı Muhsin Ülker, 7 yıl sonra okulda düzenlenen kariyer günlerine katıldı.
Korkuteli Hacı Ethem Şerife Kavukçu Anadolu Lisesinden 2008, Ankara Hukuk Fakültesi’nden 2012 yılında mezun olan Cumhuriyet Savcısı Muhsin Ülker, 7 yıl sonra okulda düzenlenen kariyer günlerine katıldı.
Savcı Ülker, kendisinin de 7 yıl önce bu okuldan mezun olduğunu ifade ederek, öğrencilere savcılık mesleği hakkında bilgiler verdi ve adalet mekanizmasının işleyişini anlattı.
Savcı Ülker,öğrencilerin merak ettiği soruları içtenlikle cevapladı.
Lise Müdürü Hüseyin Yoldaş, “Kariyer Günlerini okul öğrencilerine yönelik gerçekleştirdiklerini belirterek, “Kariyer günleri kapsamında çocuklarımızı bu hafta 7 yıl önce okulumuzdan mezun olan ve şuan Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapan Muhsin Ülker ile buluşturduk. Bu mesleğin güzel yanları, çalışma şartları, mesleğin neler kazandırabileceği konusunda bilgilendirmeler yapıldı. Çok verimli bir çalışma oldu ” dedi.