X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yabancı Ülke Çocukları Demre’de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yabancı Ülke Çocukları Demre’de

  • Giriş Tarihi: 20.4.2015 17:48 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 17:54
YRL YABANCI ÜLKE ÇOCUKLARI DEMRE’DE (FOTOĞRALI) RAMAZAN SARIKAYALI ANTALYA(İHA)-23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI İÇİN TÜRKİYE’YE GELEN YABANCI ÜLKE ÇOCUKLARI DEMRE’YE GELDİ. 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI İÇİN TÜRKİYE’YE GELEN Y
Yabancı Ülke Çocukları Demre’de

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Türkiye’ye gelen yabancı ülke çocukları, ’nın Demre ilçesine geldi.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Türkiye’ye gelen yabancı ülke çocukları, Demre’de Belediye Başkanı Süleyman Topcu ve İlçe Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman’ı ziyaret etti. İlçeye gelen Romanya, Bulgaristan, Kırgızistan, Gürcistan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gibi 8 ülke çocuklarının Demre’de üç gün konuk olacağını belirtildi.
Belediye Başkanı Süleyman Topcu, kendisini ziyaret ederek çeşitli hediyelere veren çocukları ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını belirterek, "Sizleri ilçemizde görmekten çok mutluyuz. Umarım sizler de memnun kalırsınız. Dünyada bir çok ülke çocukları, savaş nedeniyle sıkıntılı günler yaşıyor. Sizlerin savaş olmayan bir dünyada yaşamanızı temenni ediyorum. Giderken ülkelerinize ve ailenize bizden selam götürün."