X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kepezli ECE, Yıldızlar Güreş Türkiye Şampiyonu Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kepezli ECE, Yıldızlar Güreş Türkiye Şampiyonu Oldu

  • Giriş Tarihi: 22.4.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 22.4.2015 10:39
ZONGULDAK'TA DÜZENLENEN YILDIZLAR TÜRKİYE GÜREŞ ŞAMPİYONASI'NDA KEPEZ'İ TEMSİL EDEN ECE TEKİN, 56 KİLOGRAMDA TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU.
Kepezli ECE, Yıldızlar Güreş Türkiye Şampiyonu Oldu

Zonguldak’ta düzenlenen Yıldızlar Türkiye Güreş Şampiyonası’nda Kepez’i temsil eden Ece Tekin, 56 kilogramda Türkiye Şampiyonu oldu.
Ata sporu güreşte kadın sporcular olarak iz bırakmayı hedef edinen Ece Tekin, katıldığı müsabakalardan şampiyon olarak döndü. 17 yaşında yakaladığı başarılar ile komando eğitimini andıran antrenman programı ile Türkiye Şampiyonasına hazırlanan Ece Tekin, Zonguldak’ta yapıla Yıldızlar Türkiye Güreş Şampiyonası’nda 56 kilogramda Türkiye Şampiyonu oldu.
Antrenör Şerafettin Ünsal gözetiminde çalışan Ece Tekin, yaz-kış demeden hafta sonları denizde 3 kilometre yüzerek Türkiye Şampiyonası’na hazırlandı. Yoğun bir antrenman programına tabi olan Kepez Belediyespor Kulübü sporcusu Ece Tekin, Zonguldak’ta yapılan Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda birinci olarak, hedefini dünya şampiyonası olarak belirledi.
Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu,"Türkiye Şampiyonu olan sporcumuz Ece Tekin’e üstün gayret ve başarısından dolayı kutluyorum."diye konuştu.