X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Büyükşehir Belediyesi 46 Arsayı Satıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Büyükşehir Belediyesi 46 Arsayı Satıyor

  • Giriş Tarihi: 27.4.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 27.4.2015 15:46
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ANTALYA’NIN EN DEĞERLİ BÖLGELERİNDEN BİRİ OLAN AKSU İLÇESİ KEMERAĞZI MAHALLESİ’NDE BULUNAN 46 ARSASINI AÇIK ARTTIRMA USULÜ İLE SATACAK.
Büyükşehir Belediyesi 46 Arsayı Satıyor

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’nın en değerli bölgelerinden biri olan Aksu İlçesi Kemerağzı Mahallesi’nde bulunan 46 arsasını açık arttırma usulü ile satacak.
Büyükşehir Belediyesi, her biri çok değerli 46 arsayı satıyor. Arsa satışlarının 30 Nisan Perşembe günü 09.00-16.30 saatleri arasında Büyükşehir Belediyesi Merkez Yerleşkesi’nde Belediye Encümeni tarafından gerçekleştirileceği belirtilirken, konut ve ticari alan tapulu arsaların büyüklüğünün 330 ile 1364 metrekare arasında değiştiği belirtildi.
Antalya’nın en pahalı konutlarının bulunduğu bölgede yer alan arsalar 67 bin liradan başlayan muhammen bedeller ile satışa çıkarılacağı, arsaların, bölgeyi gezmek isteyen vatandaşlar için bayraklarla işaretlediği açıklandı. Her arsanın içerisine bilgilerin yer aldığı tabelalar asıldığı ve arsaların bulunduğu bölgelerde de yol yapım çalışmalarnan başladığı bildirildi. İlgilenenlerin satışla ilgili ilan metnine http://www.antalya.bel.tr adresinden ulaşabilecekleri ifade edildi.