X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Engelsiz Kafe,spor Ve Yaşam Alanı Hizmete Açılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Engelsiz Kafe,spor Ve Yaşam Alanı Hizmete Açılıyor

  • Giriş Tarihi: 28.4.2015 09:48 Güncelleme Tarihi: 28.4.2015 10:00
FALEZ BANDI ÜZERİNDE BULUNAN 20 DÖNÜMLÜK ALAN, MURATPAŞA BELEDİYESİ TARAFINDAN ENGELSİZ KAFE,SPOR VE YAŞAM ALANI OLARAK HALKIN HİZMETİNE SUNULUYOR.
Engelsiz Kafe,spor Ve Yaşam Alanı Hizmete Açılıyor

Falez bandı üzerinde bulunan 20 dönümlük alan, Muratpaşa Belediyesi tarafından engelsiz kafe,spor ve yaşam alanı olarak halkın hizmetine sunuluyor.
Halk arasında bilinen adı ile eski Mobil Alanı, Muratpaşa Belediyesi tarafından ’ya kazandırılıyor. Muratpaşa Belediyesi’nin uyguladığı proje ile değeri trilyonlarla ifade edilen yaklaşık 20 dönümlük alan ile belediyece geçici başkanlık konutu olarak kullanılan 150 metrekarelik konut, engellilere, ailelerine ve tüm kent yaşayanlarına hizmet verecek.
Şirinyalı Mahallesi’nde falez kıyı bandı üzerinde bulunan alanın, engellilerin yanı sıra tüm kent yaşayanlarına hizmet vereceğine dikkat çeken Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Bu tür alanları, inşaata boğabilirsiniz. Ama biz, bu alanlardan tüm insanlarımızın yararlanmasını istiyoruz. 29 Nisan Çarşamba günü saat 11.00’de hizmete sunuyoruz. Halkımızı, kendileri için hazırlanan bu tesise bekliyoruz” dedi.