X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Alanya Türkler Mahallesi’nde Parke Çalışması Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Alanya Türkler Mahallesi’nde Parke Çalışması Devam Ediyor

  • Giriş Tarihi: 4.5.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 4.5.2015 17:31
ALANYA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN MERKEZ MAHALLELERDE BAŞLATILAN KALDIRIM, PARKE VE YOL ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR.
Alanya Türkler Mahallesi’nde Parke Çalışması Devam Ediyor

Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından merkez mahallelerde başlatılan kaldırım, parke ve yol onarım çalışmaları devam ediyor.
Mahmutlar Mahallesi cezaevi yolunda asfalt öncesi düzenleme çalışmasını sürdüren Fen İşleri ekipleri, Türkler Mahallesi’nde de parke ve kaldırım çalışması başlattı. Çalışmalar kapsamında ana yola parke döşenirken ara yollarında onarımı yapılıyor.
Çalışmalar hakkında bilgi veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Türkler Mahallesi’nde kaldırım ve parke çalışmasına başladıklarını söyledi. Türkler Mahallesi Yılmaz Sokakta, 5000 metrekare olarak planlanan parke çalışmasının şu ana kadar 700 metrekaresinin tamamlandığını belirten Başkan Yücel, çalışmanın kısa süre içerisinde bitirileceğini kaydetti.
KALE YOLUNDA KÜP GRANİT ÇALIŞMASI
Kale yolunda bazı bölgelerde küp granit ve peyzaj çalışması yaptıklarını dile getiren Başkan Yücel, “Tarihi dokuya uygun koruma amaçlı çalışmalar kapsamında Kale yolunda bazı kısımlarda genişletme çalışması yapıyoruz”dedi.