X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Zakkum Grubu, EXPO 2016 Alanına “Zakkum” Dikti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Zakkum Grubu, EXPO 2016 Alanına “Zakkum” Dikti

  • Giriş Tarihi: 15.5.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 16.5.2015 06:58
TÜRKİYE’NİN İLK EXPO’SU OLAN EXPO 2016 ANTALYA ALANINDAKİ “ÜNLÜLER ORMANI”NA SEVİLEN ROCK GRUBU ZAKKUM ÜYELERİ DE “ZAKKUM” DİKTİ.
Zakkum Grubu, EXPO 2016 Alanına “Zakkum” Dikti

Türkiye’nin ilk EXPO’su olan EXPO 2016 alanındaki “Ünlüler Ormanı”na sevilen rock grubu Zakkum üyeleri de “zakkum” dikti.
Konser için Antalya’da olan sevilen rock gruplarından Zakkum üyelerinden Yusuf Demirkol ile Cem Senyürek, Aksu ilçesindeki EXPO alanında EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreter Yardımcısı Levent Murat Danışman tarafından karşılandı. Demirkol ile Senyürek’e EXPO 2016 projesi ve çalışmalar hakkında bilgi veren EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreter Yardımcısı Danışman, “Sanatçılarımızın bu alana ağaç dikmelerini memnuniyetle karşılıyoruz. Toplumda EXPO 2016 Antalya algısının yükselmesine katkı konuluyor. Sanatçılarımıza teşekkür ediyor, Antalya’ya gelen veya gelecek olan sanatçılarımızı bu alana ağaç dikmeye bekliyoruz” dedi.
ZAKKUM GRUBUNA ŞAKAYIK HEDİYE EDİLDİ
Ünlüler ormanına Zakkum dikmeyi tercih eden grup üyeleri, Yusuf Demirkol ile Cem Senyürek, hem kendi isim künyelerini hem de başka programda olduğu için gelemeyen gruptan Emre Yılmaztürk ile Eren Parlakgümüş’ün isimlerinin yer aldığı künyeleri bitkilere taktı.
Zakkuma can suyu veren sevilen rockçılara, EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreter Yardımcısı Levent Murat Danışman, sembol çiçek şakayık hediye etti. Zakkum’un sevilen üyeleri de, “Böyle bir alanda bir ağacımızın olması gurur verici” diyerek duygularını ifade etti.
Sanatçı Mustafa Ceceli ve Kıraç’tan sonra Zakkum Grubu, “Ünlüler Ormanı”na ağaç diken ünlüler arasına katıldı.