X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Gençlere Doğa Yürüyüşü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Gençlere Doğa Yürüyüşü

  • Giriş Tarihi: 18.5.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 14:33
DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ’NİN DÜZENLEDİĞİ “GENÇLİK DÖŞEME YOLDA” DOĞA YÜRÜYÜŞÜ, DÖŞEMEALTI DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ’NİN (DÖDOSK) REHBERLİĞİNDE YAPILIRKEN, ETKİNLİĞE DÖŞEMEALTI KAYMAKAMI MEHMET BAYGÜL DE KATILARAK DESTEK VERDİ.
Gençlere Doğa Yürüyüşü

Döşemealtı Belediyesi tarafından düzenlenen Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında “Gençlik Döşeme Yolda” adlı doğa yürüyüşü gerçekleştirildi.
Döşemealtı Belediyesi’nin düzenlediği “Gençlik Döşeme Yolda” doğa yürüyüşü, Döşemealtı Doğa Sporları Kulübü Derneği’nin (DÖDOSK) rehberliğinde yapılırken, etkinliğe Döşemealtı Kaymakamı Mehmet Baygül de katılarak destek verdi.
Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, belediye önünden hareket eden kafileye katılımlarından dolayı teşekkür etti. Yaklaşık 4 kilometrelik tarihi yolda gerçekleştirilen yürüyüşün ardından Döşemealtı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından kurulan çadırlarda gözleme ve yayık ayranı ikramı yapıldı. Alyazma Folklor Gençlik ve Spor Kulübü’nün de halk oyunları gösterisi yaptığı etkinliğin önümüzdeki yıllarda da geleneksel olarak gerçekleştirileceği bildirildi.