X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER MHP Heyeti, Aesob’u Ziyaret Ederek Seçim Beyannamesini Anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

MHP Heyeti, Aesob’u Ziyaret Ederek Seçim Beyannamesini Anlattı

  • Giriş Tarihi: 20.5.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 20.5.2015 13:42
MHP ANTALYA MİLLETVEKİLİ DOÇ. DR. MEHMET GÜNAL, MHP İL BAŞKANI ALİ ADNAN KAYA VE MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI AHMET SELİM YURDAKUL İLE BİRLİKTE ANTALYA ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ’Nİ (AESOB) ZİYARET ETTİ.
MHP Heyeti, Aesob’u Ziyaret Ederek Seçim Beyannamesini Anlattı

MHP Milletvekili Doç. Dr. Mehmet Günal, MHP İl Başkanı Ali Adnan Kaya ve MHP Milletvekili adayı Ahmet Selim Yurdakul ile birlikte Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni (AESOB) ziyaret etti.
AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok ve oda başkanları tarafından karşılanan MHP heyeti adına konuşan Mehmet Günal, 12.5 yıllık dönemde esnaf ve sanatkar odalarının baskı altına alındığını, karşı duruş gösterenlerin, gözdağı vermek için incelemeye alındıkları söyledi.
Ziyarette yaptığı konuşmada, MHP iktidarında, yeni işyeri açanları 5 yıl vergiden muaf tutacaklarını belirten Günal, taksicilerden vergi ve ÖTV vergisi alınmayacağını belirtti. MHP’nin kadroları ve programları ile iktidara hazır olduğunu belirten MHP Antalya Milletvekili ve adayı Doç. Dr. Mehmet Günal, MHP’nin tek başına iktidar olacağını da sözlerine ekledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok ise, esnaf odaları ile ilgili bilgiler verdi. Esnaf odalarının birlik içinde olduğunu belirten Sevimçok, esnafın vergi ve kredi borcu altında ezildiğini ve bu sorunun bir an önce çözüme kavuşturulması gerektiğini de sözlerine ekledi.