X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Miniklerden, Başkan Uysal’a Babalar Günü Hediyesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Miniklerden, Başkan Uysal’a Babalar Günü Hediyesi

  • Giriş Tarihi: 19.6.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 19.6.2015 11:31
MURATPAŞA BELEDİYESİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVLERİ’NDE EĞİTİM GÖREN ÇOCUKLAR MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL’A BABALAR GÜNÜ SÜRPRİZİ YAPTI.
Miniklerden, Başkan Uysal’a Babalar Günü Hediyesi

Muratpaşa Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevleri’nde eğitim gören çocuklar Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a Babalar Günü sürprizi yaptı.
Kreş Müdürü Özlem Yurtsever eşliğinde Çağlayan, Dutlubahçe ve Türkan Saylan Kreş ve Gündüz Bakımevleri’nden seçilen temsilci 3’ü kız, 3’ü erkek toplam 6 çocuk hazırladıkları nazar boncuklu çerçeve ve çiçek sepetini Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a hediye etti. Çağlayan Kreş ve Gündüz Bakımevi’nden mezun olan 6 yaşındaki Zeynep Özkaya, Başkan Ümit Uysal’ın makam koltuğuna oturdu ve mutluluğunu arkadaşlarıyla paylaştı.
Miniklerin, Babalar Günü ziyaretinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Çocuklarımızın hazırladıkları çerçeve ve çiçek sepeti aldığım en anlamlı hediyeler. Güzel düşünülmüş ve anlamı büyük olan hediyeler için tüm kreş öğrencilerimizi kutluyorum. Çocuklarımız bizlerin ve ülkemizin geleceği. Aydınlık ve çağdaş bir geleceğe sahip olabilmek için çocuklarımıza yönelik yatırımlarımız artarak devam edecek. Sokakta büyüyen çocuk kalmasın istiyoruz” diye konuştu.