X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Uluslararası Turizm Gazetecilerinden Vali Türker’e Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Uluslararası Turizm Gazetecilerinden Vali Türker’e Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 19.6.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 19.6.2015 17:00
ULUSLARARASI TURİZM GAZETECİLERİ VE YAZARLARI FEDERASYONU YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE ESKİ TUNUS TURİZM BAKANI TİJANİ HADDAD İLE BERABERİNDEKİ HEYET, ANTALYA VALİSİ MUAMMER TÜRKER’İ ZİYARET ETTİ.
Uluslararası Turizm Gazetecilerinden Vali Türker’e Ziyaret

Uluslararası Turizm Gazetecileri ve Yazarları Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı ve eski Tunus Turizm Bakanı Tijani Haddad ile beraberindeki heyet, Valisi Muammer Türker’i ziyaret etti.
Uluslararası Turizm Gazetecileri ve Yazarları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Bernadette Roux ve turizmciler ile birlikte Antalya Valisi Muammer Türker’i makamında ziyaret eden Tijani Haddad, federasyon hakkında bilgi verdi. Haddad, federasyonun ekim ayı içerisinde Antalya’da yapmayı planladığı yıllık olağan toplantısı için Vali Türker’den desteklerini istedi.
Turizm çeşitliliğini artırmak ve kongre turizmini geliştirmek için çalıştıklarını belirten Vali Muammer Türker ise, Uluslararası Turizm Gazetecileri ve Yazarları Federasyonu’nun yıllık olağan toplantısının Antalya’da yapılmasına destek vereceklerini söyledi. Vali Türker, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek konuklarına Expo 2016 Antalya’nın sembol çiçeği şakayık ile Türkçe-İngilizce Antalya kitabı hediye etti.