X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kepez’de Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kepez’de Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

  • Giriş Tarihi: 22.6.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 14:52
KEPEZ'DE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLARKEN, TOPLAM 125 KİLOMETRELİK ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİRİLECEĞİ BİLDİRİLDİ.
Kepez’de Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, sathi kaplama asfalt çalışmalarına başladı.
Sathi kaplama asfalt çalışmasının, geçtiğimiz yıl hizmete açılan ve alt yapısı sağlamlaşan yeni yollarda gerçekleştirildiğini belirtilirken, bu sezon, 125 kilometre uzunluğunda, 5 milyon lira değerinde sathi kaplama asfalt yapılacağı bildirildi. Asfaltlanacak mahalleler ise, Kızıllı, Kirişçiler , Odabaşı, Başköy, Duacı, Gaziler, Ünsal, Göksu, Habibler, Göçerler, Fevzi Çakmak, Baraj, Gazi, Altıayak, Sütçüler, Mehmet Akif Ersoy, Altınova Düden, Varsak Karşıyaka, Ayanoğlu, Hüsnü Karakaş, Şelale, Zeytinlik, Demirel, Güneş, Duraliler ve Avni Tolunay mahalleleri olarak açıklandı.
Toplam 125 kilometre uzunluğundaki yola sathi kaplama asfalt döküleceği, çalışmalarda 2 bin 500 ton bitüm(zemin kaplama), 30 bin mıcır, 400 bin litre gaz yağı ve 40 bin ton filler kullanılacağı ifade edildi. 125 kilometre sathi kaplama asfaltın maliyetinin ise 5 milyon lira olacağı kaydedildi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de sathi kaplama asfalt sezonunun mahallelere hayırlı olmasını dilerken, Ramazan ayında, sıcak altında yolları asfaltlayan Fen İşleri Müdürlüğü çalışanlarına da teşekkür etti.