X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Atalay, "Muhalefet Partilerinin TEK Derdi AK Parti’ye Karşı Birleşmek"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Atalay, "Muhalefet Partilerinin TEK Derdi AK Parti’ye Karşı Birleşmek"

  • Giriş Tarihi: 29.9.2015 09:18 Güncelleme Tarihi: 29.9.2015 09:49
AK PARTİ ARDAHAN MİLLETVEKİLİ ORHAN ATALAY, ''MRCLİSTE BULUNAN MUHALEFET PARTİLERİNİN TEK DERDİNİN SADECE AK PARTİNİN KARŞISINDA BİRLEŞMEKTEN BAŞKA BİR ŞEY OLMADIĞINI NET BİR ŞEKİLDE GÖRÜYORUZ.''
Atalay, Muhalefet Partilerinin TEK Derdi AK Parti’ye Karşı Birleşmek

AK Parti Milletvekili Orhan Atalay, ’’Mecliste bulunan muhalefet partilerinin tek derdinin sadece AK Partinin karşısında birleşmekten başka bir şey olmadığını net bir şekilde görüyoruz.’’ Dedi.
AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay, 1 Kasım seçimlerinin memleket meselesi olduğunu belirterek, "Muhalefetin hizmet gibi bir derdi yok, onların tek derdi Ak Partidir." dedi.
13 yıllık AK Parti iktidarının 7 Haziran seçimlerinde kesintiye uğraması ile ülkenin hem ekonomik hem de güvenlik açısından kötü bir noktaya geldiğini söyleyen Atalay, 1 Kasım seçimleri öncesi Ak Parti teşkilatlarına yine büyük görev ve sorumlulukların düştüğünü belirtti.
Ak Partinin hayata geçirdiği yatırımların ve gerçekleştirmeyi planladığı projelerin halka anlatılması noktasında teşkilatların özverili çalışmalarına ihtiyaç duyduklarını ifade eden Atalay, ’’Mecliste bulunan muhalefet partilerinin tek derdinin sadece AK Partinin karşısında birleşmekten başka bir şey olmadığını net bir şekilde görüyoruz. Türkiye’nin 13 yılda AK Parti iktidarı ile kalkındığını, AK Partinin iktidardan düşmesi ile de battığını görüyoruz. Muhalefeti 7 Haziran seçimlerinden itibaren hepimiz ekranlardan ve gazetelerden görüp izliyoruz. Baktıkça görüyorsunuz inanın bunların ne becerileri var, ne kabiliyetleri var, ne dedikleri de belli değil, ne yapmak istedikleri de belli değil. Ülkeyi idare edecek pozisyonları da yok. Bu ülkenin yükü dolayısıyla bizim omuzlarımızdadır. Bu konuda halkımızın desteklerini bekliyoruz” dedi.