X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Adliye Çevresinde Çalışmalar Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Adliye Çevresinde Çalışmalar Devam Ediyor

  • Giriş Tarihi: 11.3.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
EDREMİT BELEDİYESİ TARAFINDAN GAZİCELAL MAHALLESİ ADLİYE ÇEVRESİNDE Kİ CADDE VE SOKAKLARDA BAŞLATILAN YENİDEN DÜZENLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR.
Adliye Çevresinde Çalışmalar Devam Ediyor

Edremit Belediyesi tarafından Gazicelal Mahallesi Adliye çevresinde ki cadde ve sokaklarda başlatılan yeniden düzenleme çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Adliye çevresinde toplam 3 cadde ve 10 sokak parke taş döşemesi, kaldırım, yağmur suyu giderleri ve yeşillendirmesi ile yeniden düzenlenecek.
Edremit Belediyesi tarafından Gazicelal Mahallesi’nde başlatılan cadde ve sokakların yeniden düzenlenmesi çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor. Şikayetlere de konu olan ve uzun zamandır yapılmayı bekleyen özellikle Adliye çevresinde ki cadde ve sokaklar kilitli beton parke taşları ile kaplanarak yeni yepyeni bir görünüme kavuşturulacak. Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yeniden düzenleme çalışmaları kapsamında 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 455, 529 sokaklar ile Servet Caddesi, Sarayburnu Caddesi ve Dumlupınar Caddesi’nde yol ve kaldırım düzenlemesi yapılacağı ifade edildi. Çalışmaları sık sık yerinde denetleyen Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Gazicelal Mahallesi’nde Adliye Sarayı yakınlarında önceden beri süregelen sorunların ortadan kaldırılacağını belirterek “Gazicelal Mahallesi’nde başladığımız çalışmalar devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında toplam 24 bin metre kare kilitli beton parke taşı, 2 bin 800 metre beton oluk ve 3 bin 100 metre beton bordür taşı kullanarak 10 sokak ve 3 caddemizi yeniden düzenleyeceğiz” dedi. Başkan Saka, hava koşullarının uygun gitmesi durumunda çalışmaların hızlı bir şekilde devam edeceğini yaz mevsimi öncesinde tamamlanacağını da ifade etti.