X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Burhaniye’ye Yeni Hastane Müjdesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Burhaniye’ye Yeni Hastane Müjdesi

  • Giriş Tarihi: 20.3.2015 17:08 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 19:50
BALIKESİR AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ALİ AYDINLIOĞLU BURHANİYE İLÇESİNE YAPIMI PLANLANAN YENİ HASTANE BİNASI İÇİN ÖDENEĞİNİN ALINDIĞINI MÜJDELEDİ.
Burhaniye’ye Yeni Hastane Müjdesi

AK Parti Milletvekili Ali Aydınlıoğlu Burhaniye ilçesine yapımı planlanan yeni hastane binası için ödeneğinin alındığını müjdeledi.
Konu hakkında açıklama yapan Ali Aydınlıoğlu “Uzun süredir Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal ile birlikte üzerinde çalıştığımız Burhaniye yeni Devlet Hastanemizin projeleri bitti. 2015 Yılı ödeneğine alındı. İhale çalışmaları başlatıldı. Çok eski olan Burhaniye Devlet Hastanesinden sonra Burhaniyeli vatandaşlarımızı yeni ve modern devlet hastanemize kavuşturacağız.”dedi.
175 yatak kapasiteli yeni hastanenin detaylarını paylaşan Milletvekili Ali Aydınlıoğlu “ Hastanemiz Hasta odaları, Ameliyathaneleri, Acil Tedavi Merkezleri, Doğumhaneleri ile toplam 175 yatak kapasiteli olacak. Hasta odaları tek kişilik, iki kişilik ve en fazla üç kişilik olacak. Her odada banyo, wc bulunacak. Burhaniye’mize verdiğimiz bütün sözleri yerine getiriyoruz Halkımıza hayırlı olsun. “dedi.