X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Funda Demirkaya İlk Sergisinde Eserleri İle Büyüledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Funda Demirkaya İlk Sergisinde Eserleri İle Büyüledi

  • Giriş Tarihi: 24.3.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 14:58
EDREMİT’TE TASARIM ALANINDA TECRÜBESİ İLE DİKKAT ÇEKEN FUNDA DEMİRKAYA, AÇTIĞI İLK KİŞİSEL SERGİSİNDE, FOTOĞRAFLARINI SANAT SEVERLERİN BEĞENİSİNE SUNDU.
Funda Demirkaya İlk Sergisinde Eserleri İle Büyüledi

Edremit’te tasarım alanında tecrübesi ile dikkat çeken Funda Demirkaya, açtığı ilk kişisel sergisinde, fotoğraflarını sanat severlerin beğenisine sundu.
Kipa AVM’de serginin açılışını Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ile Olay Gazetesi Yazı İşleri Müdürü olan ablası Ceren Yıldırım tarafından yapıldı.
Edremit Belediye Başkanı Saka “Öncelikle böyle güzel eserler ortaya çıkarttığı için genç kardeşimiz Funda’yı tebrik ediyorum. Bayanların el attığı her iş başarıyla sonuçlanıyor. Bugün benim eşim yanımda olmasaydı, ben bu kadar başarılı olur muydum? Sizleri kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.
29 Mart Pazar gününe kadar açık kalacak olan serginin açılışına Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın yanı sıra, başkan yardımcıları Mehmet Ertaş, Fatma Özgirgin ile daire amir ve müdürlerinin yanı sıra sanatseverler katıldı.
Sergide Funda Demirkaya’nın fotoğraflarını inceleyen sanatseverler, fotoğraflarında aşk ve sevgi temasının, doğal güzelliklerinin uyumuna dikkat çektiler.