X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Kadınlar, İlhan Altın İle Huzurevi Sakinlerini Sevindirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Kadınlar, İlhan Altın İle Huzurevi Sakinlerini Sevindirdi

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
AK PARTİ EDREMİT KADIN KOLLARI, YAŞLILAR HAFTASI MÜNASEBETİ İLE EDREMİT KIZILAY HUZUREVİNDE İLHAN ALTIN İLE BERABER HUZUREVİ SAKİNLERİNE BİR ORGANİZASYON DÜZENLEDİ.
AK Kadınlar, İlhan Altın İle Huzurevi Sakinlerini Sevindirdi

AK Parti Edremit Kadın Kolları, Yaşlılar Haftası münasebeti ile Edremit Kızılay Huzurevinde İlhan Altın ile beraber huzurevi sakinlerine bir organizasyon düzenledi. Huzurevi sakinleri güzel bir gün geçirdiler.
AK Parti Edremit Kadın Kolları Başkanı Hamide Karademir ile yönetim kurulu üyeleri Yaşlılar Haftası dolayısı ile Edremit Kızılay Huzurevinde bir organizasyon düzenledi. Organizasyonda Körfezin sevilen sanatçısı İlhan Altın sahne alarak, huzurevi sakinlerine söylediği şarkı ve türkülerle unutulmaz bir gün yaşattı.
AK Parti Edremit Kadın Kolları Başkanı Hamide Karademir “Yaşlılar haftası münasebeti ile bugün buradayız. Yaş almış insanlarımız için, ama dışarı çıkamayan, çok fazla sosyal aktivitesi olmayan huzurevi sakinlerine bir değişiklik olsun istedik. Allah’a çok şükür eksikleri yok. Kızılay ve sosyal hizmetler ihtiyaçlarını karşılıyor. Onların morale ihtiyaçları var. Bunu düşünerek sağ olsun Körfezin sevilen sesi İlhan Altın bizi kırmadı ve hiçbir ücret talep etmeden bugün desteklerini gösterdi. Bugün evlatlarından ayrı olanlar evlat özlemini giderecekler. Ben örnek olarak iki çocuğum ile geldim. Benim gibi çocuklarını getiren arkadaşlar var. Torun özlemini gidermek için, evlat özlemini gidermek için, aile ortamı özlemini gidermek için biraz da olsa sıcaklık yaratabilirsek ne mutlu bize” dedi.