X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Saka, Meclis Grup Toplantısı Sosyal Medyada Fotoğraflar İle Yayınlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Saka, Meclis Grup Toplantısı Sosyal Medyada Fotoğraflar İle Yayınlandı

  • Giriş Tarihi: 1.4.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI KAMİL SAKA SON OLARAK NİSAN AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI ÖNCESİNDE PARTİLİ MECLİS ÜYELERİ İLE YAPTIĞI GRUP TOPLANTISININ FOTOĞRAFLARINI SOSYAL MEDYA ARACILIĞI İLE PAYLAŞTI.
Başkan Saka, Meclis Grup Toplantısı Sosyal Medyada Fotoğraflar İle Yayınlandı

’in Edremit Belediyesi şeffaf belediyecilik faaliyetleri ile dikkatleri çekiyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka son olarak Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı öncesinde partili meclis üyeleri ile yaptığı grup toplantısının fotoğraflarını sosyal medya aracılığı ile paylaştı.
Göreve geldiği günden bu yana şeffaf belediyecilik ilkesi ile çalışmalarını aralıksız sürdüren Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka özellikle sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ile vatandaşları bilgilendirmeye devam ediyor. Katıldığı bir çok faaliyeti ve etkinliği bu hesaplar üzerinden anında halka duyuran Kamil Saka son olarak Nisan Ayı Meclis Toplantısı öncesinde belediye meclis üyeleri ile yaptığı grup toplantısının fotoğraflarını paylaştı. Kamil Saka ayrıca paylaşımında “Yarın yapılacak Edremit Belediyesi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı öncesi, CHP Grubundaki Meclis Üyesi arkadaşlarımızla grup toplantımızı gerçekleştiriyoruz.” Dedi. Vatandaşlar ise sosyal medyanın çeşitli enstrümanları ile yapılan bu paylaşımları yakından takip ettiklerini ifade ederek çalışmalarında başarılar dilediler.