X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bandırma’da Yeni Spor Salonu Yapılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bandırma’da Yeni Spor Salonu Yapılacak

  • Giriş Tarihi: 2.4.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI (GSB) GENEL MÜDÜR YARDIMCISI DURSUN TÜRK, BANDIRMA’YA YAPILMASI PLANLANAN YENİ SPOR SALONU HAKKINDA FİKİR ALIŞ VERİŞİNDE BULUNMAK İÇİN BANVİT BASKETBOL KULÜBÜ TESİSLERİ’Nİ ZİYARET ETTİ.
Bandırma’da Yeni Spor Salonu Yapılacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk, Bandırma’ya yapılması planlanan yeni spor salonu hakkında fikir alış verişinde bulunmak için Banvit Basketbol Kulübü Tesisleri’ni ziyaret etti.
Ziyaret sırasında Gençlik ve Spor Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk’e, Banvit BK Başkanı Özkan Kılıç, Banvit BK Genel Menajeri Turgay Çataloluk, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İlhan Aslan, Bandırma Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Hüseyin Elüstü ve Genel Müdürlük çalışanları eşlik etti. Banvit BK Başkanı Özkan Kılıç, Gençlik Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk’e, Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu’nu tanıtırken, bugüne kadar tesiste gerçekleştirilmiş yenileme ve modernize çalışmalarından bahsetti.
Tesislerdeki incelemelerden sonra Gençlik Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk’ün asıl ziyaret sebebi olan ve Bandırma’ya yapılması planlanan yeni spor salonu hakkında detaylı bir toplantı gerçekleştirildi. Son derece olumlu geçen ziyaret sonrası taraflar en kısa zamanda tekrar görüşmek ve salon projesine start vermek üzere vedalaştı.