X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Güre’de Düzenleme Çalışmaları Sürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Güre’de Düzenleme Çalışmaları Sürüyor

  • Giriş Tarihi: 14.4.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 11:31
EDREMİT BELEDİYESİ FEN İŞLERİ EKİPLERİ TARAFINDAN GÜRE MAHALLESİ İSKELE MEVKİİNDE BULUNAN SIRAEVLER SOKAĞI KOZAK TAŞI DÖŞENEREK YENİDEN DÜZENLENİYOR.
Güre’de Düzenleme Çalışmaları Sürüyor

Edremit Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından Güre Mahallesi İskele mevkiinde bulunan Sıraevler Sokağı kozak taşı döşenerek yeniden düzenleniyor.
Edremit Belediyesi birimleri tarafından Güre Mahallesi’nde düzenleme çalışmaları sürüyor. Kış mevsiminin getirdiği olumsuzluklarla beraber çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalan İskele Mevkii, Sıraevler Sokağı’nda gerekli düzenlemeler yapılıp kozak taşı döşenerek tekrar yenileniyor. 1000 metrekarelik kozak taşı döşemesinin yapıldığı Sıraevler Sokağından sonra çalışmaların diğer sokaklarda devam edeceği belirtildi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, ilkbahar mevsimi ile birlikte ilçe genelinde ki çalışmalara hız verdiklerini belirterek “Güre Mahallesi’nde sokaklarda gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra mahallenin dokusuna uygun olarak kozak taşı ile kaplıyoruz. Çalışmalar tamamlandığında hem yaşanan sorunlar ortadan kalkacak hem de sokaklarımız pırıl pırıl bir görünüme kavuşacak dedi.