X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Balkan Şampiyonası Sporcularına Jest Yaptılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Balkan Şampiyonası Sporcularına Jest Yaptılar

  • Giriş Tarihi: 20.4.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 16:59
BALIKESİR’İN AYVALIK İLÇESİNDE, TÜRKİYE ATLETİZM FEDERASYONU VE SPOR TOTO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÖNCÜLÜĞÜNDE, AYVALIK KAYMAKAMLIĞI VE AYVALIK BELEDİYESİ’NİN KATKILARIYLA DÜZENLENEN 14. BALKAN YÜRÜYÜŞ ŞAMPİYONASI ÖNCESİNDE SPORCULAR YARIŞMANIN HEYECANINI İLÇ
Balkan Şampiyonası Sporcularına Jest Yaptılar

’in Ayvalık ilçesinde, Türkiye Atletizm Federasyonu ve Spor Toto Genel Müdürlüğü öncülüğünde, Ayvalık Kaymakamlığı ve Ayvalık Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen 14. Balkan Yürüyüş Şampiyonası öncesinde sporcular yarışmanın heyecanını ilçenin en nezih mekanlarından Lüküs Kamara Restaurant’da birbirinden leziz menüden oluşan yemek organizasyonunda yenmeye çalıştı.
Ayvalık Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen akşam yemeğinde; 100’ü aşkın sporcu hazır bulunurken, gecede restoranın güler yüzlü personelinin hızlı ve kusursuz servisi dikkat çekti.
Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Türkiye Yürüyüş Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar, Ayvalık Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Cem Hamzaoğlu, İlçe Halk Sağlığı Müdürü Gülçin Nazlı, Yürüyüş Milli Takımı Antrenörü Milli Sporcu Sabahattin Tatar gibi isimlerin de bulunduğu yemekte 7 ülkenin sporcularının birlik ve beraberlikle kaynaştığı gözlendi.