X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Edremit Belediyesi, Hıdrellezi Kutladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Edremit Belediyesi, Hıdrellezi Kutladı

  • Giriş Tarihi: 6.5.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 14:48
EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI KAMİL SAKA’NIN TALİMATI İLE ZABITA EKİPLERİ SABAH ERKEN SAATLERDE VATANDAŞLARA ÇİÇEK DAĞITIP HIDRELLEZLERİNİ KUTLADI.
Edremit Belediyesi, Hıdrellezi Kutladı

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile zabıta ekipleri sabah erken saatlerde vatandaşlara çiçek dağıtıp Hıdrellezlerini kutladı. Belediye Başkanı Kamil Saka, “Doğanın uyanışına şahit olduğumuz Hıdrellez tüm vatandaşlarımıza bolluk, bereket ve barış getirisin” dedi.
Her yıl 6 Mayıs’ta baharın gelişi olarak kutlanan Hıdrellez Edremit ilçesinde de vatandaşlar tarafından farklı aktivitelerle kutlandı. Edremit Belediyesi’ne bağlı ekiplerde sabah erken saatte vatandaşların Hıdrellezini kutladı. Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından hazırlanan çiçekler zabıta ekipleri tarafından sabah erken saatlerde Faruk Serpil Parkı ve ilçenin değişik noktalarında vatandaşlara dağıtılarak Hıdrellezi kutlandı. Belediye Başkanı Kamil Saka’nın Hıdrellezi kutlamasından memnun olan vatandaşlar, Başkan Saka’ya teşekkür ettiler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da “Doğanın uyanışına şahit olduğumuz 6 Mayıs Hıderellez tüm vatandaşlarımıza bolluk, bereket ve barış getirsin” dedi.