X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Kafaoğlu Çalışmaları İnceledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Kafaoğlu Çalışmaları İnceledi

  • Giriş Tarihi: 20.5.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 20.5.2015 13:25
ALTIEYLÜL BELEDİYE BAŞKANI ZEKAİ KAFAOĞLU PLEVNE MAHALLESİ’NDEKİ AİLE VE ÇOCUK PARKI, YÜRÜYÜŞ PARKI İLE İSMAİL AKÇAY PARKINI GEZDİ, ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ, PARKLARDA BULUNAN VATANDAŞLARLA VE GENÇLERLE SOHBET ETTİ.
Başkan Kafaoğlu Çalışmaları İnceledi

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Plevne Mahallesi’nde halkla bir araya geldi.
Vatandaşlar, aile ve çocuk parkı, yürüyüş parkı ile İsmail Akçay parkının mahalleye kazandırılmasından dolayı Başkan Zekai Kafaoğlu’na teşekkür etti. Başkan Kafaoğlu yürüyüş alanlarına düzenlenen kauçuk çalışmasını da yerinde inceledi.
Başkan Kafaoğlu, “Vatandaşlarımız yapılan parklara sahip çıkmalı ve kendi malımız gibi korumalı. Belediye olarak gerekli olarak özen gösteriyoruz. Yürüyüş parkına kauçuk yapılıyor. 300 metre yürüyüş yolu, fitness aletleri ile spor parkı hizmete giriyor. Eskiden burası mezbelelikti. Altıeylül Belediyesi olarak yaşanılan yerleri güzelleştiriyoruz” dedi.
Plevne Mahallesi Muhtarı Cemil Erdoğan, Altıeylül Belediyesi’nin çalışmalarından memnuniyetini ifade ederek, gençlerin parklara sahip çıkmasını istedi. Kafaoğlu, İsmail Akçay Parkı’nda gençlerle birlikte yürüyüş yaptı. Gençler karşılarında Başkanı görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi.