X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sinem’in Büyük Başarısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sinem’in Büyük Başarısı

  • Giriş Tarihi: 20.5.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 20.5.2015 15:54
BURDUR'DA YAPILAN 16-19 MAYIS 2015 TARİHLERİ ARASINDA OKUL SPORLARI SATRANÇ YARIŞMALARI GRUP BİRİNCİLİĞİ MAÇLARI SONUNDA İLİMİZİ TEMSİL EDEN ÇİĞDEM BATUBEY ORTA OKULU ÖĞRENCİSİ SİNEM KORUOĞLU KÜÇÜK KIZLAR KATEGORİSİNDE BİRİNCİ OLARAK BURHANİYE’DE YAP
Sinem’in Büyük Başarısı

Burdur’da yapılan 16-19 Mayıs 2015 tarihleri arasında Okul Sporları Satranç Yarışmaları Grup Birinciliği maçları sonunda ilimizi temsil eden Çiğdem Batubey Orta Okulu öğrencisi Sinem Koruoğlu, küçük kızlar kategorisinde birinci olarak Burhaniye’de yapılacak olan finallere gitmeye hak kazandı.
Okul Sporları Satranç Yarışmaları Grup Birinciliğine Antalya, Aydın, , Bilecik, Burdur, Denizli, Eskişehir, Isparta, İzmir, Kütahya, Manisa ve Uşak sporcuları katıldı. Birbirinden zorlu maçlara sonucunda Sinem Koruoğlu 23 sporcu içerisinde 1.’lik elde ederek büyük bir başarıya imza attı. Sinem Koruoğlu Burhaniye’de 1-5 Haziran’da yapılacak olan finallere gitmeye hak kazandı. Kazanılan Başarıdan dolayı çok mutlu olduğunu belirten Sinem Koroğlu, “Bu zorlu yolda her konuda bana destek olan başta aileme, okuluma ve tüm öğretmenlerime teşekkür ediyorum. Gelecekte daha büyük başarılar kazanmak için çok çalışacağım “dedi.