X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AB Projesi Kapsamında Çek Cumhuriyetine Gidecekler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AB Projesi Kapsamında Çek Cumhuriyetine Gidecekler

  • Giriş Tarihi: 19.2.2015 11:19
AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI PROJELERİ KAPSAMINDA AMASRA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ PERSONELİ VE KURSİYERLERİ ÇEK CUMHURİYETİ ZİYARETİNDE BULUNACAK.
AB Projesi Kapsamında Çek Cumhuriyetine Gidecekler

Avrupa Birliği Bakanlığı projeleri kapsamında Amasra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi personeli ve kursiyerleri Çek Cumhuriyeti ziyaretinde bulunacak.
Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Hayatboyu Öğrenme ve Gençlik Programları kapsamında Türk Ulusal Ajansı tarafından desteklenen ‘Avrupa Hazine Algısını Geliştirmek’ başlıklı Grundtvig Öğrenme Ortaklığı Projesi kapsamında Amasra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi personeli ve kursiyerler projenin üçüncü hareketliliğini gerçekleştirmek için 3-8 Mart tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti ziyaretinde bulunacaklar. Hareketlilik öncesi bir araya gelen proje katılımcılarına Müdür Yardımcısı Serhan Koyuncu tarafından bilgilendirme toplantısı yapıldı ve Çek Cumhuriyeti’nde yapılacak çalışmalar ve yetişkinliklerin projedeki rolleri hakkında bilgiler verildi. Okul Müdürü Ahmet Öksüzoğlu, Hollanda, Polonya, Norveç ve Çek Cumhuriyetinde ki ortak kurumlardan oluşan projelerinin amacının projeye dahil olan her bir ülke katılımcılarının çok kültürlü orijinlerini zenginleştirmek olduğunu belirtti.