X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Resim Sergisine İlgi Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Resim Sergisine İlgi Devam Ediyor

  • Giriş Tarihi: 28.3.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
BARTIN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TOPLUM DESTEKLİ POLİSLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ KOORDİNESİNDE AÇILAN 'ÇANAKKALE DESTANDIR’ İSİMLİ FOTOĞRAF SERGİSİNİ ÇAYDÜZÜ ANAOKULU ‘NUN MİNİK ÖĞRENCİLERİ DE ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ.
Resim Sergisine İlgi Devam Ediyor

Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde açılan ’Çanakkale Destandır’ isimli fotoğraf sergisini Çaydüzü Anaokulu’nun minik öğrencileri de öğrencileri ziyaret etti.
18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Programı kapsamında ülke genelinde olduğu gibi Bartın’da birbirinden anlamlı etkinler gerçekleştirildi. Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Sergi Salonu‘nda hazırlanan ’Çanakkale Destandır’ isimli bir fotoğraf sergisine ilgi her geçen gün daha çok artıyor. 18 Mart Çanakkale zaferinin 100. yılını anma programları Türkiye’de ve Bartın’da sona ermiş olsa da, Bartınlı vatandaşların ve Bartın’da bulunan okulların ’Çanakkale Destandır’ isimli resim sergisine ilgisi devam ediyor. Son olarak sergiyi Çaydüzü Anaokulu minik öğrencileri de ziyaret etti. Ziyaretin sonunda minik öğrencilere Bartın Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından hazırlatılan araç kokuları ve ıslak mendiller gibi çeşitli hediyeler takdim edildi.