X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Akparti Milletvekili Adayları Kozcağız Barajı Şantiyesi’nde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Akparti Milletvekili Adayları Kozcağız Barajı Şantiyesi’nde

  • Giriş Tarihi: 14.4.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 14.4.2015 11:25
AK PARTİ BARTIN MİLLETVEKİLİ VE ADAYI YILMAZ TUNÇ, AK PARTİ BARTIN MİLLETVEKİLİ ADAYI MUSTAFA YELKENCİ İLE BİRLİKTE YAPIMINA 9 TEMMUZ 2014 GÜNÜ BAŞLANAN KOZCAĞIZ BARAJI ŞANTİYESİNİ ZİYARET ETTİ.
Akparti Milletvekili Adayları Kozcağız Barajı Şantiyesi’nde

AK Parti Milletvekili ve Adayı Yılmaz Tunç, AK Parti Bartın Milletvekili Adayı Mustafa Yelkenci ile birlikte yapımına 9 Temmuz 2014 günü başlanan Kozcağız Barajı şantiyesini ziyaret etti.
Milletvekili Tunç, beraberinde İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Kozcağız Barajı şantiyesini ve inşaat alanını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun temel atma töreni ile 9 Temmuz 2014 günü yapımına başlanan Kozcağız Barajı şantiyesini ve baraj inşaatını ziyaret eden Milletvekili Tunç, baraj inşaatında çalışanlara kolaylıklar diledi.
Milletvekili Tunç, baraj inşaatında gerçekleştirdiği incelemelerin ardından yaptığı açıklamada, Kozcağız, Kışla ve Kirazlıköprü baraj inşaatlarının taahhüt edilen tarihlerde tamamlanması için çalışmaların titizlikle sürdüğünü, Bartın için çok önemli olan bu dev yatırımları Bartın’a kazandırmak için gerekli hassasiyeti gösterdiklerini belirtti.