X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yavuzaslan, Bakü’de Sosyal Yasam Merkezindeki Çocuklarla Buuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yavuzaslan, Bakü’de Sosyal Yasam Merkezindeki Çocuklarla Buuştu

  • Giriş Tarihi: 16.7.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
YAVUZASLAN ZİYARETİNDE ÇOCUKLARA ÇEŞİTLİ HEDİYELER DAĞITTI
Yavuzaslan, Bakü’de Sosyal Yasam Merkezindeki Çocuklarla Buuştu

Türkçe Konuşan Ülkeler Uluslararası Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Güngör Yavuzaslan Bakü’de Saray nahiyesinde bulunan Sosyal Yasam merkezini ziyaret etti.
Türkçe Konuşan Ülkeler Uluslararası Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Güngör Yavuzaslan Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de Saray nahiyesinde bulunan Sosyal Yasam merkezini ziyaret etti. Azerbaycan Milletvekili Ganira Pasayeva ile birlikte sosyal merkezde kalan çocuklarla bir araya gelen Yavuzaslan çocuklarla tek tek ilgilenerek Paşeyeva ile bilikte hediyeler dağıttı.
Ziyarette konuşan Milletvekili Ganira Paşayeva okul idaresine çocukların bakımından ve eğitiminden dolayı teşekkür ederek, “Sizlerle bayrama girmekten cok mutluyum. Burada sizlerle her zaman güzel vakitler geçiriyoruz. Bugün size bayram hediyeleri getirdik. Türkiye’den gazeteci Güngör Yavuzaslan bizleri bayramda yalnız bırakmadı. Sizler çok önemlisiniz. Sizi çok seviyoruz” dedi.
Yavuzaslan da yaptığı konuşmada, “Bakü’de olmaktan mutluyuz. İlk saatlerimizde sizlerle bir arada olmak bizim için ayrı bir mutluluk. Sizlere Türkiye’den selamlar getirdim. Bayramınız mübarek ve kutlu olsun” diye konuştu.