X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Batman SGK’dan Üniversiteye Bölüm Başvurusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

SGK’dan Üniversiteye Bölüm Başvurusu

  • Giriş Tarihi: 28.3.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
BATMAN SGK İL MÜDÜRÜ ALAETTİN ÖKTEN, BATMAN ÜNİVERSİTESİ'NDE SOSYAL GÜVENLİK BÖLÜMÜ'NÜN AÇILMASI İÇİN BATMAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI PROF.DR. AYDIN DURMUŞ VE ÜNİVERSİTE GENEL SEKRETERİ MUSTAFA İNAL’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
Batman SGK’dan Üniversiteye Bölüm Başvurusu

SGK İl Müdürü Alaettin Ökten, Batman Üniversitesi’nde Sosyal Güvenlik Bölümü’nün açılması için Batman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Aydın Durmuş ve Üniversite Genel Sekreteri Mustafa İnal’ı makamında ziyaret etti.
Ökten, Türkiye’de 8 üniversitede 2 yıllık Sosyal Güvenlik Bölümü’nün açıldığını, Batman Üniversitesi’nde de böyle bir bölümün açılmasının gerek Batmanlı gençlere gerek Batman Üniversitesi’ne bir kazanım olacağını bildirdi.
Kurumumuz gün gittikçe daha çok büyüdüğünü ve şuan 27 bine yakın çalışanıyla bütün ülke vatandaşlarına hizmet verdiklerini ve bu sayının yetersiz olduğu nedeniyle her yıl Kuruma yeni memur alımların olduğunu kaydeden Ökten, kuruma alınan elemanların öncelikli olarak Sosyal Güvenlik Bölümü mezunları olup olmadığına bakıldığını ifade etti.
Durmuş da, konu ile ilgili çalışma yapacaklarını kaydetti.