X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bayburt AK Parti Gençlik Kollarından Huzurevi Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Parti Gençlik Kollarından Huzurevi Ziyareti

  • Giriş Tarihi: 28.3.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
BAYBURT AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKAN İBRAHİM KAYMAK, YÜRÜTME VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİYLE BERABER BAYBURT MEMNUNE EVSEN HUZUREVİ’NE BİR ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.
Bayburt AK Parti Gençlik Kollarından Huzurevi Ziyareti

Ak Parti Gençlik Kolları Başkan İbrahim Kaymak, Yürütme ve Yönetim Kurulu üyeleriyle beraber Bayburt Memnune Evsen Huzurevi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.
Sosyal işler Başkanı Emre Sevimli’nin organize ettiği faaliyette, huzurevi sakinleriyle sohbet ederek hal hatır soran Başkan Kaymak ve beraberindeki heyet aynı zamanda yaşlılara karanfil dağıttı.
Medeniyetin ölçüsünün çocuklara özellikle de kimsesiz çocuklara ve belli bir yaştan sonra büyüklerimize sahip çıkmak olduğuna dikkati çeken Başkan İbrahim Kaymak, zaman zaman huzurevini ziyaret ettiklerini ve buradaki yaşlıların çok güzel bir ortamda kaldığını ve yaşlıların bir çoğunun buradan memnun olduğunu dile getirdi.Hoş sohbet havasında geçen ziyarette, yaşlılarla tek tek ilgilenen Başkan Kaymak, bazı yaşlıların isteklerini gerçekleştirmek üzere not aldı .
Bu tür yerlerin herkes tarafından ziyaret edilmesi gerektiğini ifade eden Gençlik Kolları Başkanı, büyüklerimizin tek istediklerinin biraz sevgi olduğunu ve sevgiyi onlarla paylaşmanın toplumsal bir sorumluluk olduğunu sözlerine ekledi.