X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Çanakkale Zaferi İçin 9 Yıldır Pedal Çeviriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Çanakkale Zaferi İçin 9 Yıldır Pedal Çeviriyor

  • Giriş Tarihi: 10.3.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
HER YIL ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN YILDÖNÜMÜNDE BİSİKLETİ İLE YOLLARA DÜŞEN FAHRİ YILMAZ BU YIL YİNE ZAFERİN 100.'ÜNCÜ YILI NEDENİYLE PEDAL ÇEVİRDİ.
Çanakkale Zaferi İçin 9 Yıldır Pedal Çeviriyor

Son 9 yıl olduğu gibi bu yıl da Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümünde bisikleti ile yollara düşen Fahri Yılmaz, ’in Bozüyük ilçesinde mola verdi.
Bu yıl yine zaferin 100’üncü yılı nedeniyle pedal çevirmeye başlayan ve Ankara’dan bisikletiyle Çanakkale’ye gitmek için yola çıkan 70 yaşındaki Fahri Yılmaz, Bozüyük’te ilgili ile karşılandı. Burada İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Güner’i ziyaret eden Yılmaz, Çanakkale’ye giderken Bozüyük’teki eş ve dostlarını ziyaret etmenin kendisi için mutluluk verici olduğunu söyledi. Fahri Yılmaz, "Ankara’dan 8 Mart Pazar günü yola çıktım ve 15 Mart Pazar günü Çanakkale’ye varmayı planlıyorum. Çanakkale şehitlerinin benim için ayrı bir yeri var. Orada işgal güçlerine gösterilen iman ve mücadele, bugün hepimizin örnek alması gereken bir davranıştır. Bu nedenle ben de 9 yıldır bisikletimle Ankara’dan yola çıkıp Çanakkale’ye gidiyor, oradaki şehitlerimizi ziyaret ediyorum” dedi.
İlçe Emniyet Müdürlüğünde bir süre dinlenen Yılmaz daha sonra yola çıktı. İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Güner ise kendisine hayırlı yolculuklar diledi.