X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bozüyüklü 742 Öğrenci ’Son Mektup’ Filmi İle Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bozüyüklü 742 Öğrenci ’Son Mektup’ Filmi İle Buluştu

  • Giriş Tarihi: 24.3.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 14:58
BİLECİK’İN BOZÜYÜK İLÇESİNDE 100.'ÜNCÜ YILINDA ÇANAKKALE RUHUNU YENİDEN YAŞATMAK ADINA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ, BELEDİYE BAŞKANLIĞI VE SEYAHAT KOOPERATİFLERİNİN İŞBİRLİĞİ İLE HAYATA GEÇİRİLEN PROJENİN İLK İZLEYİCİLERİ ‘SON MEKTUP’ FİLMİYLE BULUŞT
Bozüyüklü 742 Öğrenci ’Son Mektup’ Filmi İle Buluştu

’in Bozüyük ilçesinde ,100.’üncü yılında Çanakkale ruhunu yeniden yaşatmak adına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Belediye Başkanlığı ve Seyahat Kooperatiflerinin işbirliği ile hayata geçirilen projenin ilk izleyicileri ‘Son Mektup’ filmiyle buluştu.
Çanakkale Zaferinin konu edildiği ’Son Mektup’ filmini izlemek için 742 öğrenci Cumhuriyet Meydanında düzenlenen program ile uğurlandı. Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, okul müdürleri ve öğretmenlerin de yer aldığı grup, Eskişehir Espark Cinemaximum sinemalarında sahnelenen ‘Son Mektup’ filmini izledi. Filmin izlenmesinin ardından Eskişehir’de bir süre gezen öğrenciler daha sonra otobüslerle Bozüyük’e geri döndü.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, projenin ilk ayağında 742 öğrencinin ‘Son Mektup’ filmi ile buluşturulduğunu ve öğrencilerden son derece güzel geri dönüşler aldıklarını söyledi. Gümüş, 5 Mayıs tarihine kadar belirlenen günlerde tüm ortaokul ve lise öğrencilerinin ‘Son Mektup’ filmi ile buluşturulacağını kaydetti.