X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yenipazar’da CHP’nin En Yaşlı Üyesi De Oy Kullandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yenipazar’da CHP’nin En Yaşlı Üyesi De Oy Kullandı

  • Giriş Tarihi: 30.3.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:19
– CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) GENEL MERKEZİ'NİN VERMİŞ OLDUĞU KARAR DOĞRULTUSUNDA, BİLECİK TEŞKİLATI TARAFINDAN HAKİM HUZURUNDA ÜYE BAZLI YAPILAN SEÇİMLERDE 83 YAŞINDAKİ EN YAŞLI ÜYE OY KULLANDI.
Yenipazar’da CHP’nin En Yaşlı Üyesi De Oy Kullandı

(İHA) – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkezi’nin vermiş olduğu karar doğrultusunda Bilecik teşkilatı tarafından hakim huzurunda üye bazlı yapılan seçimlerde 83 yaşındaki en yaşlı üye de oy kullandı.
Üye bazlı yapılan seçimlerde Bilecik’in Yenipazar ilçesinde CHP’nin en yaşlı üyesi olan 83 yaşındaki Nuriye Özmen, hasta haliyle demokrasinin bayramı olan ön seçimde partililik görevini yerine getirmek için oyunu kullandığını söyledi. Oy kullanma işleminin ardında görüşleri bildirilen 83 yaşındaki üye Nuriye Özmen, babasının CHP’li olduğunu belirterek, “Biz Atatürkçü Cumhuriyet kadınıyız. Cumhuriyet Halk Partisi Atatürk`ün kurduğu bir partidir. Ben Halk Partili doğdum Halk Partili öleceğim" dedi.
4 aday adayının yarıştığı ön seçimde Bilecikli CHP’liler Yaşar Tüzün ile 7 Haziran Genel Seçimleri’ne girme kararı aldı.