X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bozüyük’te Engelliler Derneği’nden İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bozüyük’te Engelliler Derneği’nden İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 7.4.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 15:01
BİLECİK’İN BOZÜYÜK İLÇESİNDE ENGELLİLER DAYANIŞMA DERNEĞİ POLİS TEŞKİLATININ 170.'İNCİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ NEDENİYLE İLÇE MEMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ
Bozüyük’te Engelliler Derneği’nden İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Ziyaret

’in Bozüyük ilçesinde Engelliler Dayanışma Derneği tarafından, polis teşkilatının 170’inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret düzenlendi.
İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Güner tarafından karşılanan dernek üyeleri kurum lokalinde misafir edilerek engelli bireylere ’Ben Burdayım’ projesi kapsamında reflektörlü yelek hediye edildi. Dernek Başkanı İsmail Çelik, "Emniyet Müdürümüz Hakkı Güner beye çiçek taktim ederek polis bayramını kutladık. Etkinlik salonlarında bizleri misafir ettiler. Engellilerimizle sohbet ederek bizlerin dertlerini dinlediler. Küçük çaplı mangala oyun turnuvası gerçekleştirdik. Ayrıca Hakkı bey ile planlayarak projelendirdiğimiz adı ’’Ben Burdayım’’ olan proje gereği tekerlekli sandalye kullanan ve yürüme zorluğu olan engellilerin özellikle gece trafikte görününürlüklerinin artmasına yönelik engelli bireylerimize reflektörlü yelek hediye ettiler. Bu ziyaret bizler için kurumsal işbirliğinin güzel bir örneği oldu. Farkındalıklarından dolayı Hakkı Güner beye, etkinlikte emeği geçen personele çok teşekkür ediyorum" dedi.
Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.