X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Osmaneli’de Köylere Hizmet Götürme Birliği Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Osmaneli’de Köylere Hizmet Götürme Birliği Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı

  • Giriş Tarihi: 13.4.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 13.4.2015 12:01
OSMANELİ KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ NİSAN AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI İLÇE KAYMAKAMI EDİP ÇAKICI BAŞKANLIĞINDA İL GENEL MECLİS ÜYESİ HAKAN ÖZKAN, İL GENEL MECLİSİ ORHAN UĞUR VE ÜYE 27 KÖY MUHTARININ KATILIMI İLE İLÇE HALK EĞİTİM MERKEZİ TOPLANTI
Osmaneli’de Köylere Hizmet Götürme Birliği Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı

’in Osmaneli ilçesinde Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından Nisan ayı Olağan Meclis Toplantısı, İlçe Kaymakamı Edip Çakıcı başkanlığında yapıldı.
Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya İlçe Kaymakamı Edip Çakıcı’nın yanı sıra, İl Genel Meclis üyeleri ve 27 köy muhtarı katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Kaymakamı Edip Çakıcı, Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin 2014 yılı ve 2015 yılı Nisan ayına kadar olan yatırımlar ile 2014 yılı bütçe kesin hesabı hakkında bilgiler verdi. Daha sonra 2014 yılı kesin hesabı oylamaya sunularak oy birliği ile kabul edildi. 2015 yılı için birlik encümenliği için seçim yapıldı. Yapılan oylamada Hisarcık Köyü Muhtarı Sezai Demirtaş ve Selimiye Köyü Muhtarı Sadık Dayan, encümen üyeliğine seçildi.
Toplantı, oylamaların ardından toplantı sona erdi.