X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Gençler Bilgilendirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Gençler Bilgilendirildi

  • Giriş Tarihi: 20.2.2015 12:58
EĞİTİM VE TOPLUM GÖNÜLLÜSÜ SEMİRAMİS KARAARSLAN, GÖNÜLLÜK KAPSAMINDA YAPILAN SİVİL TOPLUM ÇALIŞMALARI HAKKINDA GENÇLERE BİLGİ VERDİ.(YILMAZ ATAR BİNGÖL İHA)
Gençler Bilgilendirildi

Eğitim ve toplum gönüllüsü Semiramis Karaarslan, gönüllük kapsamında yapılan sivil toplum çalışmaları hakkında gençlere bilgi verdi.
Eğitimciler ve Kalkınma Derneği Gönül Yolu Projesi kapsamında hazırlanan ‘Gönüllülük Projesi’ konferansı, Bingöl Türkiye Büyük Millet Meclisi Vakfı Fen Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirildi. Konferansta konuşan eğitim ve toplum gönüllüsü Semiramis Karaarslan, gönüllülük kapsamında yapılan sivil toplum çalışmaları hakkında gençleri bilgilendirerek, yapılan çalışmaların önemli olduğunu vurguladı.
Bingöl Valiliği AB Koordinatörü Taner Karaarslan ise Erasmus Plus kapsamında Avrupa Gönüllü Hizmeti hakkında bilgi aktardı.
Bingöl Eğitimciler ve Kalkınma Derneği Başkanı Ali Elkatmış’ın da ‘Gönül Yolu Projesi” hakkında bilgi verdiği konferansa, Mevlana Anadolu Lisesi ve Karşıyaka Anadolu Lisesi’nden öğrenciler katıldı.