X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bingöllü İş Adamları Malatya’daki Fuara Katılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

lü İş Adamları Malatya’daki Fuara Katılacak

  • Giriş Tarihi: 25.3.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 15:59
KÜÇÜK VE ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELERİ GELİŞTİRME VE DESTEKLEME İDARESİ BAŞKANLIĞI (KOSGEB) İL MÜDÜRÜ NACİ ÖZDEMİR, 02 NİSAN 2015 PERŞEMBE GÜNÜ MALATYA’DA FUAR VE FABRİKA ZİYARETLERİNİ KAPSAYAN İŞ GEZİSİ DÜZENLENECEĞİNİ BİLDİRDİ.(YILMAZ ATAR BİNGÖL İ
Bingöllü İş Adamları Malatya’daki Fuara Katılacak

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) İl Müdürü Naci Özdemir, 2 Nisan 2015 Perşembe günü Malatya’da fuar ve fabrika ziyaretlerini kapsayan iş gezisi düzenleneceğini bildirdi.
Fuara katılmak isteyen iş adamlarının 31 Mart 2015 tarihine kadar KOSGEB Bingöl hizmet merkezine başvuruda bulunmaları gerektiğini belirten Özdemir, işletmelerin iyi örneklerle buluşturulması, deneyim aktarımı-tecrübe paylaşılmasının ve işletmeler arası etkileşim düzeyinin arttırılması amacıyla çeşitli etkinliklerin yapılmasının önem arz ettiğini söyledi. Özdemir, "Firmalar arası tecrübe paylaşım-deneyim aktarım ile fuar gezimizin KOBİ’lerimiz ve ilimiz ekonomisi için faydalı olacağını umuyorum. Bu amaçla Bingöl Hizmet Merkezi Müdürlüğümüzce 2 Nisan 2015 Perşembe günü Malatya ili fuar ve fabrika ziyaretlerini kapsayan iş gezisi düzenlenecektir. Geziye katılım bedeli 40 lira olup son başvuru tarihi 31 Mart 2015 Salı günüdür. Başvurular Bingöl Hizmet Merkezi Müdürlüğü’müze yapılacaktır" dedi.