X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Eski Çöp Alanı Mesire Alanı Olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Eski Çöp Alanı Mesire Alanı Olacak

  • Giriş Tarihi: 30.3.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:24
BİNGÖL’ÜN GENÇ BELEDİYESİ TARAFINDAN REHABİLİTE EDİLEN ESKİ ÇÖP ALANI, YAPILACAK DÜZENLEMELER İLE VATANDAŞLARIN KULLANABİLECEKLERİ PİKNİK VE MESİRE YERİ OLARAK HİZMET VERECEK.
Eski Çöp Alanı Mesire Alanı Olacak

’ün Genç Belediyesi tarafından rehabilite edilen eski çöp alanı, yapılacak düzenlemeler ile vatandaşların kullanabilecekleri piknik ve mesire yeri olarak hizmet verecek.
İlçe halkının eksikliğini büyük oranda hissettiği yeşil alan ve mesire alanı yetersizliği, yapılacak çalışma ile önemli oranda giderilmiş olacak. Geçtiğimiz hafta itibari ile ağaçları budanmaya başlanan alanda ahşaptan masa sandalyeler ile şömine-barbekü ve çeşmeler yapılacak. Gerçekleşen çalışmaya ilişkin bilgiler aktaran Genç Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan, "Yeni mesire alanıyla ilçemiz güzel bir yaşam alanına kavuşacak ve bu bağlamda ilçemizin önemli bir eksikliğinin de giderilmesi sağlanmış olacak. Oldukça geniş bir arazi üzerine kurulan ve yüzlerce insanı aynı anda ağırlayabilecek kapasiteye sahip olan mesire alanında, piknikçilerin temiz ve güvenli bir ortamda vakit geçirebilmeleri için her tür detay mevcut" dedi.