X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Belediye 600 Kişilik Ramazan Çadırı Kurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Belediye 600 Kişilik Ramazan Çadırı Kurdu

  • Giriş Tarihi: 17.6.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 14:00
BİNGÖL BELEDİYESİ TARAFINDAN HER YIL AÇILAN GELENEKSEL İFTAR ÇADIRI ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLKÖĞRETİM OKULU’NUN BAHÇESİNDE VATANDAŞLARA HİZMET VERECEK. (YILMAZ ATAR BİNGÖL İHA)
Belediye 600 Kişilik Ramazan Çadırı Kurdu

Belediyesi tarafından her yıl açılan geleneksel iftar çadırı Ankara Büyükşehir Belediyesi İlkokulu’nun bahçesinde vatandaşlara hizmet verecek. Günlük 600 kişinin iftar açabileceği çadırda 10 personel çalışacak.
Bingöl Belediyesi, Ramazan ayı münasebetiyle 600 kişilik iftar çadırı kurdu. Ankara Büyükşehir Belediyesi İlkokulu’nun bahçesinde kurulan Bingöl Belediyesi’ne ait Ramazan çadırında günlük 600 kişinin iftar açabileceği ve çadırda 10 personelin çalışacağı belirtildi. Konu ile ilgili olarak Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü’nden yapılan açıklamada, "Ramazan ayı münasebetiyle Ankara Büyükşehir Belediyesi İlkokulu’nun bahçesinde 600 kişilik iftar çadırı kurduk. İftar çadırı bir ay boyunca halkımızın hizmetinde olacaktır. İftar çadırımız fakir ve kimsesizlere hizmet vereceği gibi, yolda kalmış veya bir şekilde evine ulaşamayanlara da hizmet edecektir. İftar çadırı için hazırlanan yemeğe katkı sunmak isteyen hayırsever iş adamı ve esnafımız Bingöl Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne müracaat ederek katkı sunabilirler. Ramazan çadırına bir ay boyunca tüm Bingöllüleri bekliyoruz. Ramazan ayının, ilimizin, milletimizin ve ülkemizin huzur ve mutluluğuna vesile olmasını diliyoruz" denildi.