X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tatvan’da 2015 Yatırım Programı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tatvan’da 2015 Yatırım Programı

  • Giriş Tarihi: 12.3.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
BİTLİS’İN TATVAN İLÇESİNDE İLÇE ÖZEL İDARE PERSONELLERİ VE İL GENEL MECLİS ÜYELERİ, 2015 YILI YATIRIM PROGRAMINI YERİNDE BELİRLEMEK AMACIYLA KÖYLERİ TEK TEK DOLAŞIP KÖYLERİN VE KÖYLÜLERİN SORUNLARINI YERİNDE TESPİT EDİYOR.
Tatvan’da 2015 Yatırım Programı

’in Tatvan İlçe Özel İdaresi personelleri ve İl Genel Meclisi üyeleri, 2015 yılı yatırım programını yerinde belirlemek amacıyla köyleri tek tek dolaşıp sorunları yerinde tespit ediyor.
Köy ziyaretleri kapsamında tüm köyleri ziyaret ederek, sorunları birebir yerinde tespit eden İlçe Özel İdaresi personelleri ve İl Genel Meclis üyeleri M. Ali Akhan ve Felemez Turkal’dan oluşan ekip, aynı zamanda yapılacak olan çalışmalarla ilgili de köylüleri bilgilendiriyor. Ziyaret ettikleri köylerde köylülerin evlerine misafir olan ve köylülerin sorun ve şikâyetlerini de yerinde birebir dinleme fırsatı bulan ekip, sorunları tek tek not alarak çözümü noktasında neler yapılabileceği üzerine istişarelerde bulunuyor.
Ziyaret edilen köylerin genelinde yol, su, kanalizasyon ve diğer alt yapı gibi sorunlar göze çarparken, bu sorunların 2015 yılı yatırım programına alınarak çözülmesi için gerekli notlar alındı.