X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tatvan TSO’dan Kadınlar İçin İstanbul Gezisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tatvan TSO’dan Kadınlar İçin İstanbul Gezisi

  • Giriş Tarihi: 20.3.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 16:27
BİTLİS’İN TATVAN TİCARET VE SANAYİ ODASI (TATSO) TARAFINDAN GEZİ ETKİLİĞİ ÇERÇEVESİNDE İSTANBUL’U HİÇ GÖRMEMİŞ OLAN 17 KADIN İSTANBUL GEZİSİNE GÖNDERİLDİ.
Tatvan TSO’dan Kadınlar İçin İstanbul Gezisi

’in Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından İstanbul’u hiç görmemiş olan 17 kadın için gezi düzenlendi.
Bitlis’ten 4, Tatvan’dan 3, Ahlat’tan 2, Hizan’dan 2, Mutki’den 1, Güroymak’tan 2 ve Adilcevaz’dan 3 olmak üzere toplamda 17 kadın, Tatvan TSO Bitlis İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Emine Çağan ve Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Hacer Göl ile birlikte 4 günlük İstanbul gezisine gönderildi. Düzenlenen gezi programı kapsamında il genelindeki 17 kadının İstanbul’daki tarihi ve turistik yerleri gezme fırsatı bulduğunu belirten Tatvan TSO Başkanı Bilal Dağdağan, oda olarak bu tür etkinlikler düzenlemeye devam edeceklerini söyledi. Gezi programının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Dağdağan, gezi etkinliğinin oldukça verimli geçtiğini ifade etti.
Gezi programından dönen kadınlar ise, böyle bir etkinlik düzenlenmesine öncülük eden TSO’ya teşekkürlerini ilettiler. Mahi Avcı, gezi programının düzenlenmesinde emeği geçen Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkürlerini ileterek, “Oldukça heyecanlı, mutlu ve duygusal bir gezi programımız oldu. Program kapsamında İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerini görme fırsatı bulduk. İstanbul gerçekten de televizyonlarda gördüğümüz kadar güzel ve bir o kadarda tarihi bir yer. Bizlerde 4 günlük gezi programımız çerçevesinde bu yerleri gezme fırsatı bulduk” diye konuştu.