X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER TEMA Vakfı’ndan Kaymakam Erkan’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

TEMA Vakfı’ndan Kaymakam Erkan’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 20.3.2015 09:28 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 11:33
TÜRKİYE EROZYONLA MÜCADELE, AĞAÇLANDIRMA VE DOĞAL VARLIKLARI KORUMA VAKFI (TEMA), BİTLİS İL TEMSİLCİSİ YRD. DOÇ. DR. HÜLYA DURMAZ BEKMEZCİ, TATVAN İLÇE GÖNÜLLÜLERİ İLE BİRLİKTE TATVAN KAYMAKAMI MURAT ERKAN’A ZİYARETTE BULUNDULAR.
TEMA Vakfı’ndan Kaymakam Erkan’a Ziyaret

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) İl Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Hülya Durmaz Bekmezci, Tatvan Kaymakamı Murat Erkan’ı ziyaret etti.
Bitlis İl Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Hülya Durmaz Bekmezci, pazar günü Tatvan sahilinde yapılacak olan “Dünya Su Günü” etkinliğiyle ilgili Kaymakam Erkan’a bilgi verdi.
Kaymakam Murat Erkan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başlıca yaşam kaynağımız olan suyun, bütün canlılar için en önemli servet olduğunu söyledi. Kaymakam Erkan, “Gelecek nesillere temiz, sağlıklı, yeterli ve ulaşılabilir su kaynakları ve her yönden daha yaşanılabilir bir dünya bırakmak, bir ülkenin bir milletin değil tüm insanlığı ilgilendiren bir sorundur. Toplumumuzu bilinçlendirerek kaynaklarımızı israf etmemeli, gereksiz kullanımın önüne geçmeliyiz” diye konuştu.