X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER BAKA Toplantısı Ağlasun’da Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

BAKA Toplantısı Ağlasun’da Yapıldı

  • Giriş Tarihi: 1.4.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 1.4.2015 11:11
MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ (MAKÜ) AĞLASUN MESLEK YÜKSEK OKULU’NDA GÜNDEM MADDELERİNİN GÖRÜŞÜLMESİ İLE GERÇEKLEŞEN TOPLANTININ ARDINDAN VALİLER VE PROTOKOL ÜYELERİ, SAGALASSOS ANTİK KENTİ’Nİ GEZDİ.
BAKA Toplantısı Ağlasun’da Yapıldı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA) Mart ayı Toplantısı ’un Ağlasun ilçesinde yapıldı.
BAKA Dönem Başkanı Burdur Valisi Hasan Kürklü Başkanlığında yapılan toplantıya Valisi Muammer Türker, Isparta Valisi Vahdettin Özkan, Baka Genel Sekreteri Mehmet Sırrı Özen, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, Isparta İl Genel Meclisi Başkanı Ali Bolat ve Burdur İl Genel Meclisi Başkanı Osman Karakaya katıldı.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Ağlasun Meslek Yüksek Okulu’nda gündem maddelerinin görüşülmesi ile gerçekleşen toplantının ardından Valiler ve protokol üyeleri, Sagalassos Antik Kenti’ni gezdi. Antoninler Çeşmesi, kütüphane, Aşağı Agora ve Helenistik döneme ait çeşmeyi gezen Valiler ile protokol üyelerine zengin bir tarihi mirasa ve turizm potansiyeline sahip antik kent hakkında bilgiler aktarıldı.