X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kara Saplanan Servis Minibüsünü İşçiler Kurtardı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kara Saplanan Servis Minibüsünü İşçiler Kurtardı

  • Giriş Tarihi: 19.2.2015 13:28
BURSA’DA İKİ GÜNDEN BERİ ETKİSİNİ SÜRDÜREN KAR YAĞIŞI, DÜN GECE BURSA-İZMİR KARAYOLUNU ULAŞIMA KAPATTI. SABAH SAATLERİNDE İŞE GİTMEK İÇİN YOLA ÇIKAN İŞÇİLER, KARA SAPLANAN SERVİS ARACININ KURTARMAK İÇİN BÜYÜK CABA SARF ETTİ.
Kara Saplanan Servis Minibüsünü İşçiler Kurtardı

’da iki günden beri etkisini sürdüren kar yağışı dün gece Bursa-İzmir yolunu ulaşıma kapattı. Sabah saatlerinde işe gitmek için yola çıkan işçiler, kara saplanan servis aracını kurtarmak için büyük çaba sarf etti.
Bursa’da kar yağışı etkisini dün akşam artırdı. Aralıksız yağan kar yağışı, Bursa-İzmir yolunu ulaşıma kapattı. Dün gece kapanan yolda çok sayıda araç kaldı. Kimi sürücüler araçlarını bırakıp, geceyi dinlenme tesislerinde geçirirken, kimileri ise otomobillerini kurtarmak için her çareye başvurdu.
Bu arada sabah saatlerinde işe gitmek için yola çıkan işçiler zor anlar yaşadı. Sık sık kara saplanan servis aracını işçiler iterek kurtardı.
Karayolları ve belediye ekiplerinin temizleme ve tuzlama çalışmalarıyla birlikte sabahın ilk saatlerinden itibaren Bursa-İzmir yolu tekrar açıldı.