X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Genç Kadın Masasına Bıraktığı Notun Ardından Kayıplara Karıştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Genç Kadın Masasına Bıraktığı Notun Ardından Kayıplara Karıştı

  • Giriş Tarihi: 20.2.2015 02:58
BURSA’DA YAŞAYAN VE YILDIRIM BELEDİYESİ’NDE ŞEHİR PLANCISI OLARAK ÇALIŞAN 30 YAŞINDAKİ FİGEN ÖZEL BONİKOĞLU, ÇALIŞMA MASASINA YAZDIĞI NOTUN ARDINDAN KAYIPLARA KARIŞTI.
Genç Kadın Masasına Bıraktığı Notun Ardından Kayıplara Karıştı

’da yaşayan ve Yıldırım Belediyesi’nde Şehir Plancısı olarak çalışan 30 yaşındaki Figen Özel Bonikoğlu, çalışma masasına yazdığı notun ardından kayıplara karıştı.
Bursa’da yaşayan ve Yıldırım Belediyesi Planlama Müdürlüğü’nde Şehir Plancısı olarak görev yapan 30 yaşındaki Figen Özel Bonikoğlu’dan dün öğle saatlerinden beri haber alınamadığı bildirildi. Edinilen bilgilere göre öğle arasına çıkan ve daha sonra belediyeye de gelmediği belirtilen Bonikoğlu’nun, akşamüzeri eve de gitmemesi üzerine ailesi ve yakınları alarma geçti. Gidebileceği yerleri araştıran yakınları bir sonuç alamayınca polise müracaat etti. Polis her yerde Bonikoğlu’nu ararken, yakınları ve çalışma arkadaşları, Bonikoğlu’nun başına bir şey gelmesinden endişeleniyor.
Evli ve bir çocuk annesi olan Figen Özel Bonikoğlu’nun çalışma masasına bir not yazdıktan sonra kaybolduğu iddialar arasında.