X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sokak Hayvanlarına Dost Eli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sokak Hayvanlarına Dost Eli

  • Giriş Tarihi: 20.2.2015 10:38
MUDANYA BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’NE BAĞLI VETERİNER HEKİMLİĞİ EKİPLERİ, KIŞ KOŞULLARINDA YİYECEK BULMAKTA ZORLANAN SOKAK HAYVANLARINA KURU MAMA DAĞITTI.
Sokak Hayvanlarına Dost Eli

Mudanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Veteriner Hekimliği ekipleri, kış koşullarında yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarına kuru mama dağıttı.
Mudanya’da yaşanan soğuk hava koşulları sebebiyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları unutulmadı. Mudanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Veteriner Hekimliği ekipleri, sokakta yaşayan hayvanlara yardım elini uzattı. karayolu, Güzelyalı ve Bademli mahallesi ile diğer mahallelerdeki sahipsiz köpek ve kedilere kuru mama dağıtımı gerçekleşti. Ekipler, mama dağıtımının önümüzdeki günlerde de sürdüreceğini söyledi.
Mudanya Belediyesi Veteriner Hekimi Şükriye Çelikkollu, “Bu konuda bize ulaşan ihbarları değerlendiriyoruz. "Kimsesiz ve yardıma muhtaç herkese Mudanya Belediyesi olarak desteğimiz her zaman devam edecek. Çalışmalarımız aralıksız sürdürüyoruz. Duyarlı vatandaşlardan da destek bekliyoruz" dedi.