X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Aktaş’a Çifte Ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Aktaş’a Çifte Ödül

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
TÜRKİYE'NİN YEREL YÖNETİMLERİNİN OSCAR'LARI OLARAK BİLİNEN “ÖZEL KALEM DERGİSİ YEREL YÖNETİM ÖDÜLLERİ”NİN YEDİNCİSİ ÖNCEKİ GÜN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MASLAK KAMPÜSÜNDE DÜZENLENEN TÖRENLE SAHİPLERİNİ BULDU. TÖRENDE İNEGÖL BELEDİYE BAŞKANI ALİNUR
Aktaş’a Çifte Ödül

Özel Kalem Dergisi’nin yerel yönetim ödülleri, İstanbul Teknik Üniversitesi Maslak Kampusu’nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu. İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş aldığı iki ödülle törene damgasını vurdu.
Daha önce sosyal belediyecilik dalında yılın belediye başkanı seçilen, Kent Müzesi projesi ve İnegöl’deki tarihi ve kültürel çalışmaları dolayısıyla birçok ödüle layık görülen Belediye Başkanı Alinur Aktaş, bu yıl iki ödüle birden layık görülerek yılın belediye başkanı seçildi. 15 farklı kategoride ödülün sahiplerini bulduğu törende “kent ekonomisi” kategorisinde “Dünyanın Mobilya Başkenti İnegöl ve MODEF Fuarcılık” projesiyle Başkan Alinur Aktaş, şehrin ekonomisine yön veren çalışmalarından dolayı ödüle layık görüldü. Aktaş, ikinci ödülünü ise “kültür, sanat ve turizm” kategorisinde “İnegöl Mobilya ve Ağaç Sanayi Müzesi” projesiyle aldı.