X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Parti Bursa Milletvekili Aday Listeleri Belli Oluyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Parti Milletvekili Aday Listeleri Belli Oluyor

  • Giriş Tarihi: 7.4.2015 14:38 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 15:01
AK PARTİ BURSA İL BAŞKANI CEMALETTİN TORUN, 7 HAZİRAN'DA GENEL SEÇİMLERE GİDECEK AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİNİ AÇIKLAYACAK.
AK Parti Bursa Milletvekili Aday Listeleri Belli Oluyor

AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, 7 Haziran’da genel seçimlere gidecek AK Parti Bursa Milletvekili aday listesini açıklayacak.
AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, yaptığı açıklamada, “Her şeyden önce bugün açıklanacak olanları hayırlı olmasını diliyorum. Bugün İnşallah 20 Şubat’ta başlayan süreç sona eriyor ve Bursamızı TBMM’de temsil edecek 18 kişilik aday listesi açıklanıyor. Aday adaylarımız çok güzel çalışmalar yaptılar. Tüm aday adaylarımıza teşekkür ediyorum. Bize verilen bilgi YSK’na Genel Merkez bildirim yapar yapmaz ben de buradan adayları açıklayacağım. Seçimlerin Bursamıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Bu seçimlerin centilmence geçmesi arzumuz. Bursamızda da diğer partilerle birlikte siyasi beyanatlar oldu ama husumet hiç yaşanmamıştı. Bu seçimlerde de CHP, MHP ve diğer partilerle centilmence bir seçim yaşayacağımıza inanıyorum” dedi.
AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun’un aday listesini birazdan açıklaması bekleniyor.