X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bursa Emniyet Müdürü Yıldız’dan Rektör Ulcay’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Emniyet Müdürü Yıldız’dan Rektör Ulcay’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 15.4.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 11:31
BURSA EMNİYET MÜDÜRÜ SELAMİ YILDIZ, ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNE ATANAN PROF. DR. YUSUF ULCAY’I ZİYARET EDEREK GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEDİ.
Bursa Emniyet Müdürü Yıldız’dan Rektör Ulcay’a Ziyaret

Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Uludağ Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Yusuf Ulcay’ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
Bursa Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Rektör Prof. Dr. Yusuf Ulcay’ı makamında ziyaret etti. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tevfik Yücedoğru ile Genel Sekreter Doç. Dr. İsmail Sağlam’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Ulcay, Uludağ Üniversitesi Görükle Yerleşkesinin daha güvenli hale gelmesi için en az 400 güvenlik görevlisine ihtiyaç bulunduğunu söyledi. Ulcay, üniversitenin gerek çalışanlar gerek öğrenciler açısından güvenli hale gelmesi için yerleşke giriş çıkışlarının denetim altına alınması gerektiğini, bunun için hemen çalışmalara başlayacaklarını kaydetti.
Yıldız ise, 60 bin öğrencisiyle Uludağ Üniversitesi’nin kentin güvenliğinin önemli bir parçası olduğuna işaret ederek, “Bu kapsamda üniversitenin güvenliği için her türlü desteği vermeye hazırız. Bursa, Türkiye’de en güvenli illerimizden biridir. Bunun sürekliliğini sağlamak da bizim görevimizdir” dedi.